+420 737 219 202 / +420 511 119 983

Pojištění

Finacování
a úvěry

Investice
a spoření

Penze

Investování je jednou z forem, jak se zabezpečit na období, kdy již člověk nebude pobírat příjem z aktivní činnosti. Je mylné se domnívat, že investorem nemůže být každý a že k investování je potřeba mít k dispozici statisíce nebo miliony korun.

Se správným finančním poradcem a dobrým finančním plánem je reálné si (podle Vašeho věku) zajistit pravidelný příjem i v období, kdy již nebudete aktivně pracovat. Možností je celá řada. Může jít o pořízení nemovitosti (viz. financování bydlení na našich www stránkách).

Je možné také například investovat prostřednictvím otevřených podílových fondů, dluhopisů vydávaných soukromými společnostmi nebo do komoditních produktů, jako je například investiční zlato a stříbro.

Pravidelné investování je ideálním řešením, jak postupně budovat rodinné bohatství a přitom minimalizovat rizika spojená s investicí v nevhodnou dobu. Pravidelné investování je určené každému, kdo chce zhodnotit své peníze v delším časovém období. Takto investované prostředky mají předpoklad vyššího výnosu, než kdybyste je ponechali na běžném účtu.

Poraďte se s námi, jak s Vašimi penězi naložit co nejefektivněji.

 
Pojištění Poradenství Cestování O nás
Financování bydlení a uvěry Call Centrum ● Rezervace hotelů a letenek Kanceláře
Investice a spoření Akce, marketing a účetnictví Napsali o nás Kontakt
Penze Personalistika Údaje o firmě Webmail

 

© 2014 www.kyklop.cz, Web a grafický design DeMontfort Ltd. , za obsah zodpovídá MUSIL a partneři, s.r.o.